Umut yapı inşaat® Whatsapp Hattı Tıkla Ara (0535) 366 43 29 Bize ulaşın
Umut yapı inşaat çatı izolasyon hizmetlerimiz; web sitemiz üzerinden gönderdiğiniz teklifler incelenir veya bizden teklif almak istediğinizde ustalarımız bölgeyi inceler ve ona göre ahşap çatı şıngıl çatı membran çatı pergole çatı demir doğram çatı, profil beşik çatı sundurma çatı gibi bir çok çatı alanında hizmetler vermektedir.

cati-ustasi-min

ÇATI USTASI NEDİR?

Çatı ustası, çatı tamircisi veya çatı yüklenicisi çatı inşaatı konusunda uzmanlaşmış bir esnaftır. Çatı ustaları, zona, bitüm ve metal gibi çeşitli malzemeler kullanarak binaların çatılarını değiştirir, onarır ve kurar.Uzman yapı inşaat ustaları ekibi ile çalışın farkı görün.

AHŞAP ÇATI YAPIMI

Ahşap çatılar nedir, nerelerde uygulanır. Ahşap çatılar ekonomik olan ve de çok yaygın olarak kullanılan bir çatı türüdür. Düz çatı şekli en basit ahşap çatı şeklidir. ... Ahşap çatılarda, ahşap çubuklardan oluşan kafes sistemi en önemli taşıyıcı sistemdir

KİREMİT ÇATI YAPIMI

Kiremit, kilin pişirilmesiyle elde edilen bir çatı örtü yapı malzemesidir. ... Günümüzde kullanılan kiremit çeşitleri, Marsilya, Alaturka kiremit, Oluklu kiremit, Roman tipi kiremit ve Düz kiremit tipi kiremitlerdir.
pergole-cati-yapimi-min

PERGOLE ÇATI YAPIMI

pergole çatı nedir. Pergole nedir? Pergoleler üstü açık veya yarı açık, altında kendine monte edilmiş oturma birimleri bulunduran, mekanla organik bir yapıda bulunan, üzerine bitki sardırılabilen, ahşap ya da demir malzemelerden yapılmış gölgeleme elemanları olarak tanımlanıyor.

TRAMPES SAC ÇATI YAPIMI

Trapez ÇatıTrapez Saç Çatı Levhalar; farklı iklim koşullarından etkilenmeden uzun yıllar dayanıklılığını koruyan, Alüminyum veya galvaniz sacdan, coilcoating boyalı veya boyasız olarak, kullanım yerine, amacına ve farklı aşık aralıklarına göre değişik kalınlık ve formlarda üretilebilir.
SU-iZOLASYONU-min

ISI VE SU YALITIMI

Su yalıtımı, bir nesnenin veya yapının su geçirmez veya suya dayanıklı olması, böylece sudan nispeten etkilenmemesi veya belirli koşullar altında su girmesine direnç göstermesi işlemidir. Bu gibi malzemeler ıslak ortamlarda veya belirli derinliklerde su altında kullanılabilir.
sandvic-panel-cati-yapim-ustasi-min

SANDVİÇ PANEL ÇATI YAPIMI

Sandviç Panel, iki kat boyalı galvaniz sac veya alüminyum levha arasına muhtelif kalınlık ve yoğunlukta poliüretan enjeksiyon uygulanarak imal edilen kompozit çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Yüzey kaplaması olarak kullanılan estetik malzemelerdir.

DEMİR ÇATI YAPIMI

Çelik çatının kullanım alanları; müstakil evler, binalar, hangarlar, hayvan barınakları, çeşitli endüstriyel yapıların çatılarının kaplanmasında kullanılabilmektedir. Tüm bu belirttiğimiz alanlarında firmamız özen çatı yapmaktadır.

MEMBRAN ÇATI YAPIMI

Bitümlü membran yapıların suyun getirdiği olumsuz etkilerden korunmaları için çatılara, köprülere, teraslara, temellere, perdelere ve diğer suya maruz kalan yapılara uygulanan su yalıtımı için kullanılan bir malzemedir.Membranlar iki ye ayrılır. Polyester keçe taşıyıcılı membranlar ve camtülü taşıyıcılı membranlar. Peki, PVC membran nedir?

ÇATI İZOLASYON

Çatı izolasyonu, çatının aşağıda kalan yaşam alanlarının tavanlarında ısı kaybını önlemek için çatı alanının yalıtımının sağlanmasıdır.Tavan arasında kullandığımız yalıtım türleri ve yöntemi, çatınızın altında bir yaşam alanı olup olmadığı ile doğru orantılı ve alakalı bir durum olduğu için çatı izolasyonu yöntemleri buna bağlı olarak değişkenlik gösterir.
teras-balkon-cati-lambiri-min

ÇATI TAVAN LAMBRİ UYGULAMASI

Kaplama, sert veya yarı sert bileşenlerden yapılmış bir değirmen duvarı kaplamasıdır. Bunlar geleneksel olarak birbirine kenetlenen ahşaplardır, ancak plastik veya diğer malzemeler olabilir. Çatı balkon tavan lambri uygulaması

ŞINGIL ÇATI YAPIMI

Türkçede Şıngıl Çatı olarak da kullanılan bu terim bir çatı kaplama malzemesi ya da eğitimli çatılarda çatı kaplamak için kullanılan su izalosyon malzemesinin adıdır. Son zamanlarda en çok tercih edilen çatı kaplama malzemesi olduğunu söylememiz mümkündür.

ATERMİT ONDULİNE ÇATI YAPIMI

Eternit Çatı Nedir Çeşitli boy, en ve kalınlıklarda, asbestli çimentodan yapılmış düz ya da oluklu biçimde, gri renkte üretilmiş olan sert ve dayanıklı kaplama malzemesidir. Sonradan boyanabilir.
teras-balkon-cati-kapatma-min

TERAS BALKON KAPATMA

Teras çatı nedir ? Yüzde 33 eğime sahip olarak inşa edilen mevcut çatı tasarımlarından farklı olarak çatının kapladığı alanın fonksiyonel olarak değerlendirilmesini amaçlayan teras çatılar yüzde 1.5 eğim ile inşa edilir.Teras çatılara getirilen diğer bir zorunluluk ısı ve yalıtım uygulamalarıdır.

ÇATI OLUK DERE

Yağmur oluğu, saçma veya yüzey suyu toplama kanalı bir bina için su tahliye sisteminin bir bileşenidir.Eğik Dere (Vadi): Kırma çatılarda çatı yüzeylerinin 45° açılarla kesiştiği ancak, sırt değil, dere oluşturduğu ara kesitlere yerleştirilen ve merteklerin üst yüzeyleri ile aynı düzeyde bulunan iri bir mertek konumundaki konstrüksiyon elemanıdır. Eğik dereden suyun akması için, çinko, vb. malzeme ile üzeri kaplanır.
cati-izolasyon-firmasi-min

Çatı İzolasyon

Çatı izolasyonu, çatının aşağıda kalan yaşam alanlarının tavanlarında ısı kaybını önlemek için çatı alanının yalıtımının sağlanmasıdır.
catiaktarma-min

Çatı Aktarma

Çatı aktarma, kiremit çatılarda yıpranan kısımların ve hasar gören kiremitlerin yenilenmesine verilen isimdir
sifirdan-cati-yapimi-min

Sıfırdan ÇAtı

Düz zemin veya mevcut çatınızın kaldırılıp komple yeni membran şıngıl gibi kaplama mazemeleri ile çatınızın kapatılması işlemleridir.
kiremit-cati-ustasi-min

Kiremit Çatı

Kiremit, kilin pişirilmesiyle elde edilen bir çatı örtü yapı malzemesidir. ... Günümüzde kullanılan kiremit çeşitleri, Marsilya, Alaturka kiremit, Oluklu kiremit, Roman tipi kiremit ve Düz kiremit tipi kiremitlerdir.
TOP Call Now ButtonTIKLA ARA BUTONU